O nas


Nasza historia

Historia naszej rodzinnej firmy sięga roku 1983, gdy powstał nasz zakład mechaniki pojazdowej. Obecnie nasza firma specjalizuje się w naprawie mechanicznej oraz blacharsko-lakierniczej pojazdów wszystkich marek oraz typów. Przez wiele lat doskonaliliśmy swoje umiejętności w zakresie napraw polegających na regeneracji. Obecnie nasz zespół przeprowadza regenerację takich podzespołów samochodowych jak przekładnie kierownicze (popularnie zwane maglownicami), tylne belki oraz turbosprężarki.

kartel01
kartel02
IMG_6477-Kopiowanie
IMG_6465-Kopiowanie

Dobrze wykwalifikowani specjaliści

Aby móc zaoferować naszym klientom usługi na najlepszym poziomie nasz personel nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w ramach różnego rodzaju kursów oraz szkoleń. Naszym celem jest bycie liderem w branży regeneracji takich części przekładnie kierownicze w tym regionie Polski. Decydując się na naszej usługi możesz mieć pewność, że naprawy dokonają najlepsi fachowcy w tym zakresie.

Gwarancja jakości naszych usług

Naprawę (regenerację) przekładni kierowniczych wykonujemy w oparciu o specjalistyczny sprzęt, części renomowanego włoskiego producenta oraz w oparciu o najlepszą wiedzę w tym zakresie. Korzystając z naszej usługi możesz mieć pewność, że zostanie ona wykonana najlepszym możliwym poziomie a zregenerowana przekładnia kierownicza będzie służyć przez długi czas. Z tego powodu udzielamy na naszą usługę 12-miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów.